Menedżerska skuteczność
- społeczna odpowiedzialność

E-learning - NOWOŚĆ !!!

Fundacja Inicjatyw Menedżerskich wraz z Wyższą Szkołą Turystyki i Ekologii zaprasza do skorzystania z nowej oferty szkoleniowej.

Od lat nasze instytucje zajmują się działalnością szkoleniową w tradycyjnej formie. Mając świadomość wyzwań rozwojowych i edukacyjnych (nowych oczekiwań w stosunku do menedżerów i pracowników) postanowiliśmy wspólnie wprowadzić nową ofertę zdalnej edukacji. Atutem jest wykorzystanie nowoczesnych technologii do procesu edukacyjnego a także oszczędność czasu i kosztów naszych Klientów (e-learning jest tańszy, uczymy się gdy jest to dla nas najwygodniejsze). Fakt, iż proponujemy edukację zdalną w żadnym stopniu nie oznacza, że mniej atrakcyjną czy mniej inspirującą. Zaprosiliśmy do współpracy doskonałych trenerów (z ugruntowaną pozycją), którzy podzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg kursów oraz studia podyplomowe.

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii to prężna uczelnia, która na przestrzeni ostatnich lat ugruntowała swoją pozycję na rynku edukacyjnym, wprowadzając nowatorskie rozwiązania programowe i dydaktyczne oraz rozwijając współpracę międzynarodową. To stabilna i uznana marka wśród szkół wyższych, wyróżniająca się innowacyjnością i kreatywnością w tworzeniu atrakcyjnych perspektyw zawodowych.  http://www.wste.edu.pl/

Fundacja Inicjatyw Menedżerskich to organizacja pozarządowa specjalizująca się we wdrażaniu innowacji społecznych, edukacyjnych i organizacyjnych, od lat rozwijająca współpracę międzynarodową. W swojej działalności łączy przekazywanie wiedzy z praktyką jej stosowania w sektorach publicznym, biznesowym i pozarządowym.

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Dołącz do ambitnych!

Nie czekaj do jutra! Zrób to już dzisiaj.

 

Kursy  Studia